Kurumsal İndirim Anlaşmalarımız
Kurum Adı
Polsan
Ratelvak
Öz-Sağlık ve İş Sendikası
Medya İş Sendikası
Temad
Asmmmo
Jeoloji Mühendisleri Odası
Dünya Göz Hastanesi
Liv Hospital
Medical Park
Kamu-Sen
Sağlık-Sen
Diyanet Vakıf-Sen
Ankara Diş Hekimleri Derneği
Bayındır Hastanesi
Çankaya Belediyesi
Media Markt
Savisan
Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası
Image Alt

Neden Dört Beceri

  /  Neden Dört Beceri

Neden Dört Beceri

Dört Beceri Yabancı Dil Kursu, alanında uzman öğretmen kadrosu ve sizlere eğitiminizi planlamanızda yol gösterecek tecrübeli eğitim danışmanları ile dil eğitimi sürecinizin başından sonuna kadar her zaman yanınızda…

 • Sizleri eğitiminiz hakkınızda bilgilendirmek için eğitim danışmanlarımız karşılar.
 • Eğitim danışmanlarımız sizlerin ihtiyacını belirledikten sonra, sizler için en uygun eğitim programı hakkında sizlere danışmanlık yaparlar.
 • Eğitim danışmanlarımız yol haritanızı en iyi şekilde çizmek için sizleri istediğiniz eğitime göre seviye belirleme sınavına tabi tutarlar.
 • Sizi kahvenizle birlikte bir sınıfa sınava alırken, sizin sınavınızı değerlendirecek öğretmenimize istekleriniz hakkında bilgilendirme yapılır.
 • Sınavınız bittikten sonra öğretmenimiz 4 beceri (okuma, konuşma, yazma, dinleme) olarak sınavınızı değerlendirir ve sınav sonucunuzu size detayları ile anlatır.
 • Eğitim planlamanızı öğretmenimizle birlikte yaptıktan sonra eğitim danışmanınız sizlerin uygun zamanına göre yapılan eğitim programının ücretlendirmesini çıkarır, bütçenize en uygun ödeme planını sizlere sunar.
 • Size verilen eğitim başlangıç tarihinden 2 gün önce eğitim danışmanınız sizlere programınızın başlangıç tarihinin hatırlatmasını yapar.
 • Gurubunuz maksimum 15 kişi olarak başlar. 6 seviyeden eğer 2.seviye veya üzeri çıktıysanız öğretmeniniz türkçesi olmayan, yabancı bir öğretmendir. Bu size kısa süre bir stres yaratbilir. İşte bu nedenle, eğitime başladığınızda ilk ders saati ‘Kalite Yöneticimiz’ sınıfınıza gelir, sizlere kendini tanıştırır ve herhangi bir ihtiyacınız olduğunda kendisine ulaşmanız için iletişim bilgilerini sizlere verir. Böylelikle ek ders, ek materyal, eğitim dondurma, eğitim uzatma, yeri geldiğinde ‘ya başaramazsam’ korkusu sizleri sararsa tecrübelerinden yararlanarak vereceği yönlendirmelerle sizlere bu zor dönemi atlatmanızda yardımcı olur.
 • Öğretmeniz ders günlerinin dışında yapılan ‘Voice Up’ uygulaması ile sizleri gün içinde arar, aldığınız eğitimin dilinde sizlerle telefonda dialoglar kurar. Çünkü bizim amacımız yeni öğrendiğiniz dilinizi tamamen hayatınızın içine almanızı sağlamaktır.
 • Yurt dışı planınız vrdır ama her zaman önünüze bir engel çıkmıştır. Eğitiminiz bitmeye yakın eğitim danışmanınızın size ilk gün geldiğinizde anlattığı ”ÜCRETSİZ YURT DIŞI” fırsatı aklınıza gelir. Nasıl oluyordu diye sormak için dnışmanınıza gidersiniz ve bir bakarsınız 1 ay sonra Yurt Dışındasınız. Her şey o kadar hızlı gelişirki… Çünkü kursunuz her ihtiyacınızı düşünmüş ve sizlere minimum bütçe ile yapabileceğiniz yurt dışı fırsatını 8 haftalık bir programla sunmuştur. 8 hafta yurt dışındasınız ve kursunuz sizin konaklama, yemek gibi maliyetlerinizi karşılamış. Cep harçlığınızı almış uçmuşsunuz bile. Bulunmaz bir fırsat değil mi?
 • Eğitimleriniz tamamlanır, sertifikanızı alırsınız , ücretsiz yurt dışı kampanyamız ile 8 hafta yurt dışında yaşar, oradanda Uluslararası geçerliliği olan sertifikanızı alır gelirsiniz ama biz sizi bırakmayız. ”Yaşam Boyu Ücretsiz Eğitim” hakkınız vardır ve ücretsiz derslere katılabilir; aldığınız eğitime göre dilinizdeki ilerlemeyi her zaman korursunuz.
 • Bir dil size yetmedi, 2. dilinizi öğrenmek istediniz; 2. dil eğitiminizi %80 indirimle alır (eski öğrencimizsiniz, tabiki farkınız olacak. Bu büyük indirimi yapalım ki bizlere olan güveninizin karşılığını verebilelim), yeni bir dili daha hayatınıza alırsınız.
Öğrencilerimizin memnuniyeti ve referansları bizlerin başarılarının en somut göstergesidir.
WhatsApp chat