Kurumsal İndirim Anlaşmalarımız
Kurum Adı İndirim Oranı
Polsan %20
Ratelvak %35
Öz-Sağlık ve İş Sendikası %35
Medya İş Sendikası %35
Temad %35
Asmmmo %35
Jeoloji Mühendisleri Odası %35
Dünya Göz Hastanesi %35
Liv Hospital %35
Medical Park %35
Kamu-Sen %35
Sağlık-Sen %35
Diyanet Vakıf-Sen %35
Ankara Diş Hekimleri Derneği %35
Bayındır Hastanesi %20
Çankaya Belediyesi %20
Media Markt %20
Savisan %20
Image Alt

Dört Beceri Yabancı Dil Kursu

  /  Kampanyalar   /  İkinci Dilde %65 İndirim

İkinci Dilde %65 İndirim

Dört Beceri Yabancı Dil Kursu olarak amacımız, dil eğitiminde öğrencilerimize ihtiyaçları doğrultusunda en etkili programları sunmak ve öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarında tüm kadromuzla eksiksiz destekde bulunmaktır.

Gelişen yüzyıl ve rekabet ortamında iş hayatında kariyer planlaması yapmak için bir dilden fazlasına ihtiyaç olduğunu görmekteyiz. Bizler de bu noktada öğrencilerimize 2. bir dil kazandırma da aktif bir rol oynuyoruz. Kurumumuzda bir dil eğitimi programına kayıt olan öğrenci, ikinci dile başlamak istediğinde %65 indirimli olarak eğitimden yararlanma şansı elde ediyor.

İkinci Dilde %65 İndirimden Yararlanmak İsteyen Öğrencilerimiz İçin;

● Başlamak istedikleri 2. dil eğitimi için deneme dersleri yapıyoruz. Öğrenciler yeni dil öğrenimine başlamadan önce eğitim boyunca yapmaları gereken şeyleri ve nasıl bir eğitim alacaklarını bizzat kendi öğretmenlerinden görüyorlar.

● Yeni bir dil öğrenimine başlamak isteyen ancak 2. dilin hangisi olacağı konusunda kararsız olan öğrencilerimiz için 2.dile kayıt olmadan önce tüm dillerden deneme dersi veya kulüp derslerine katılım imkanı sunuyoruz.

WhatsApp chat