Kurumsal İndirim Anlaşmalarımız
Kurum Adı İndirim Oranı
Polsan %20
Ratelvak %35
Öz-Sağlık ve İş Sendikası %35
Medya İş Sendikası %35
Temad %35
Asmmmo %35
Jeoloji Mühendisleri Odası %35
Dünya Göz Hastanesi %35
Liv Hospital %35
Medical Park %35
Kamu-Sen %35
Sağlık-Sen %35
Diyanet Vakıf-Sen %35
Ankara Diş Hekimleri Derneği %35
Bayındır Hastanesi %20
Çankaya Belediyesi %20
Media Markt %20
Savisan %20
Image Alt

Gönüllülük Projesi

  /  Gönüllülük Projesi

Proje İçeriği

AIESEC işbirliği ile yaptığımız liderlik tecrübesinde yer almak için öncelikle orta seviye İngilizce yeterliliğe sahip olmanız gerekmektedir. Orta seviyede dil yeterliliğine sahip olan öğrenciler için gitmek istedikleri dönemde açılacak projeler değerlendirilir. Öğrenci projeye ve gideceğe ülkeye karar verdikten sonra, proje yetkilileri ile online görüşmeler sağlanır.

Yurt dışı proje yetkilileri ile online yapılan görüşme sonucunda onay alan öğrencilerin vize süreçleri başlar ve maksimum 3 hafta içerisinde vize kabulleri gelir.

Global Volunteer, Küresel hedeflere katkı sağlayan en büyük projedir. Liderlik Tecrübeleri kazanmak ve kültürel sorunlara etki etmek isteyen gençler için tasarlanmış kültürler arası bir tecrübedir. Global Volunteer ile öğrencilerimizi yurt dışına gönderme amacımız; 18-30 yaş arası kişilerin ”takım çalışması nasıl yapılır, farklı ülke ve farklı kültürlerden kişilerin bir arada iş planlaması nasıl olur ve verimlilik nasıl sağlanır?” noktasında kendilerini geliştirmeleri ve farklı ülkelerden gelen gönüllülerle tüm gün yapacakları pratiklerle İngilizcelerini ilerletmeleridir. Öğrencilerimiz sadece İngilizcelerini ilerletmekle kalmayacak, gittikleri ülkenin ana dilinide öğrenme şansını yakalayacaklardır.

WhatsApp chat