Kurumsal İndirim Anlaşmalarımız
Kurum Adı
Polsan
Ratelvak
Öz-Sağlık ve İş Sendikası
Medya İş Sendikası
Temad
Asmmmo
Jeoloji Mühendisleri Odası
Dünya Göz Hastanesi
Liv Hospital
Medical Park
Kamu-Sen
Sağlık-Sen
Diyanet Vakıf-Sen
Ankara Diş Hekimleri Derneği
Bayındır Hastanesi
Çankaya Belediyesi
Media Markt
Savisan
Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası
Image Alt

Franchise

  /  Franchise

Yatırımcının alacağı know-how destekleri

Fizibilite Çalışması

Yeni açılacak yada dönüştürülecek olan kurumun binasının yerinin, bina şartlarının MEB Mevzuatına uygunluğu ve dönüştürme aşamasında sınıf planlaması desteği.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Mevzuatı

Yeni açılacak olan şubemiz için hem açılış sürecinde hem de açılış sonrasında MEB resmi yazışmaları ve işleyiş hakkında yada mevcut kurumun dönüştürülmesinde ihtiyaç duyulan her konuda uzman personelimiz sizlere destek sunacaktır.

Kuruluş evraklarının hazırlanması, kurum açma izni ve ruhsat alma, kurum açılacak olan binanın MEB Standartlar Yönergeler kapsamında istenilen şartlara uygun hale getirilmesi gibi destekler uzman kadromuz tarafından sağlanacaktır.

  • MEB Mevzuatına uygun olarak yapılması gereken muhasebe/finans eğitimlerinin mali müşavirimiz tarafından yapılması sağlanacaktır.
  • Satış ekibinin görev tanımının belirlenmesi, personelin seçimi ve satış eğitimleri merkez satış ve pazarlama uzmanları tarafından verilecektir.
  • Akademik yıl planlarının yapılarak, eğitmen kadrosunun oluşturulması ve kurumun belirlemiş olduğu eğitim sistemine uygun olarak yıllık planlar dahilinde öğretmen eğitimlerinin yapılması merkez eğitim ofisi tarafından sağlanacaktır.
  • Yüksek karlılık sağlayacak yıllık reklam çalışmaları için bütçe ve maliyet planlaması desteğini tecrübelerimize dayalı olarak sizlere sunuyoruz.
  • Web sayfası desteği, kuruluş sürecinde ve sonrasında tasarım destekleri ana merkez profesyonel IT ekibi tarafından sağlanacaktır.

Özel Dört Beceri Yabancı Dil Kursu açılış sürecinizde ve sonrasında her zaman bir telefon uzağınızda olacaktır. Sizlerin kısa vadede hedeflerinize ulaşmanız için varolduğumuz sektörde yapılması gereken tüm reklam, satış-pazarlama ve eğitim desteklerini uzman kadromuzla birlikte kurum içi ve kurum dışı eğitimlerle sizlere sunmaktan mutluluk duyacağız.

Franchise Başvuru Formu

Detaylı bilgi almak için formu eksiksiz doldurunuz. Franchise sorumlumuz sizlerle iletişime geçecektir.

WhatsApp chat