Kurumsal İndirim Anlaşmalarımız
Kurum Adı
Polsan
Ratelvak
Öz-Sağlık ve İş Sendikası
Medya İş Sendikası
Temad
Asmmmo
Jeoloji Mühendisleri Odası
Dünya Göz Hastanesi
Liv Hospital
Medical Park
Kamu-Sen
Sağlık-Sen
Diyanet Vakıf-Sen
Ankara Diş Hekimleri Derneği
Bayındır Hastanesi
Çankaya Belediyesi
Media Markt
Savisan
Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası
Image Alt

Dört Beceri Yabancı Dil Kursu

  /  Kampanyalar   /  Erken Kayıt Avantajı

Erken Kayıt Avantajı

2018 eğitim döneminde eylül ayında dil eğitimine başlayacak öğrencilerimiz için, eylül grupları indirimli kayıt dönemi başlamıştır.
İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Rusça genel dil eğitimlerinde erken kayıt kampanyamız 31 Ağustos 2018 tarihinde son bulacaktır.
Eğitimlerimiz Türk ve Yabancı öğretmenlerle maksimum 15 kişilik sınıflarda konuşma ağırlıklı olarak verilmektedir. Grup eğitimlerine kayıt olan öğrencilerimiz ayrıca İngilizce Konuşma Kulüplerinden de ”Yaşam Boyu Ücretsiz” olarak yararlanacaklardır.
Erken Kayıtla Birlikte Kazanacaklarınız;
  • 31 ağustos tarihine kadar kayıdınızı gerçekleştirdiğiniz taktirde, %10 erken kayıt indiriminden yararlanacaksınız. Ayrıca nakit ödemelerde +%10 indirimle birlikte toplamda %20 indirimli olarak avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
  • İstediğiniz gün ve saat dilimine gruplarımızda yerinizi ayırabilirsiniz.
  • %65 indirimle 2. yabancı dil kayıdınızı da yaptırabilirsiniz.
  • 2 seviye ve üzeri kayıtlar; dilerseniz 1 seviye hediye kur kazanabilir veya hediye kur hakkınızı 6-8 hafta ÜCRETSİZ olarak 126 ülkeden birinde gönüllülük projelerine giderek kullanabilirsiniz.
Kurumumuz Ankara’da TEK yetkili dil kursu olarak öğrencilerini 126 ülkeden birine ücretsiz olarak en az 6 hafta, en fazla 8 hafta süresince gönderiyor.
Erken kayıt avantajı ve ÜCRETSİZ yurt dışı kampanyamız hakkında detaylı bilgi için kurumumuzu arayabilir veya yandaki bilgi alma formu doldurabilirsiniz.
Kurum Adres: Selanik 2 Cad. Mehtap Apt. 41/A KIZILAY ANKARA
Kurum İletişim: 0(312) 418-58-01, 0(312) 418-58-02
WhatsApp chat