Kurumsal İndirim Anlaşmalarımız
Kurum Adı
Polsan
Ratelvak
Öz-Sağlık ve İş Sendikası
Medya İş Sendikası
Temad
Asmmmo
Jeoloji Mühendisleri Odası
Dünya Göz Hastanesi
Liv Hospital
Medical Park
Kamu-Sen
Sağlık-Sen
Diyanet Vakıf-Sen
Ankara Diş Hekimleri Derneği
Bayındır Hastanesi
Çankaya Belediyesi
Media Markt
Savisan
Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası
Image Alt

Dört Beceri Yabancı Dil Kursu

  /  Kampanyalar   /  2020 İLKBAHAR YDS HAZIRLIK KURSU

2020 İLKBAHAR YDS HAZIRLIK KURSU

YDS HAZIRLIK KURSLARIMIZ BAŞLIYOR
Dört Beceri Yabancı Dil Kursu uzman öğretmen kadrosuyla YDS ye rakiplerinizden bir adım önde hazırlanın.

YDS KURSUMUZDA SİZLER İÇİN YAPACAKLARIMIZ;
• Eğitimlerimizde sınıflarımız en fazla 12 öğrenciden oluşmaktadır.
Sınav gruplarında yer alan öğrencilerimiz de genel dil eğitimi programlarımızda yer alan öğrencilerimiz gibi özel eğitime ihtiyaç duyarlar. Sınav gruplarında sınıf kontenjanı bireysel başarıda önemli rol üstlenir. Bu nedenle sınıflarımıza 12 öğrenciden fazla kayıt almıyoruz. Sınav grubu nasıl ola hoca sorusunu çözer ve çıkar sınıfta 40 öğrenci olsada sıkıntı olmaz diyerek bahanelere sarılmıyoruz. Az sayıda öğrenci, öğretmenin öğrencilerinin eksiklerini daha kısa sürede görmesi ve kapatmasını sağlar. Hızlı ve sağlam adımlarla sınava hazırlanmak için unutmayınız ki sınıf kontenjanı çok büyük önem arz eder.
• Eğitimlerimiz haftada 3 gün olarak verilmektedir.
Eğitim saatlerimiz tüm öğrencilerimize uygun olacak şekilde planlanmıştır. Derse katılım eğitiminizin başarısında en önemli etkendir. Bu nedenle her ihtiyaca ve talebe uygun olarak ders saatlerimiz planlanmıştır.
• 70 Puan garantisi ile sizleri sınırlandırmıyoruz.
Çoğu kurumun aksine 70 puan değil %100 başarı garantisi veriyoruz. 70 puan garantisi veren kurumlar gibi sözleşmelerimizi zorundalıklarla doldurmuyoruz. Örn; kursumuzda yapılan tüm deneme sınavlarından 80 üzeri başarı sağlayamazsanız veya derse 1 gün gelmezseniz 70 puan garanti şartınız ortadan kalkar ve sözleşmeniz geçersiz olur bahaneleriyle kayıt almıyoruz. Derslere düzenli katılım sağladığınızda biz 70 puan değil hedefiniz olan max puanı alacağınızı uzman kadromuzla garanti ediyoruz.
• Eğitimlerimiz alanında uzman öğretmenlerimiz ile verilmektedir.
YDS kurslarımızda eğitim veren öğretmenlerimiz dil bölümü mezunu, daha önce YDS’na girmiş, soru türlerine ve sınav formatına hakim kadrolu hocalarımızdır. Eğitiminiz boyunca belki 3-4 defa görebileceğiniz bir öğretmen ile reklam yapmıyoruz. Kurumumuz kadrolu ve mezun hocalarımızla eğitim döneminiz boyunca sınavınıza hazırlık yapıyorsunuz.
Temel – Orta seviyeden öğrencilerimizi alıp, tüm dilbilgisi eksiklerini YDS ön hazırlık eğitimimizle tamamlayarak, YDS sınav eğitimlerimize başlıyoruz.

YDS KURS TAKVİMİNİZ;
Eğitimlerimizin Başlangıç Tarihi: 10 Aralık 2019
Eğitimlerimizin Bitiş Tarihi: 19 Mart 2020
Toplam Eğitim Saati: 172 Ders Saati (Konu anlatımları – Soru Çözümleri – Deneme Sınavları – Strateji Çalışmaları – Okuma ve Kelime Çalışmaları)

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin İletişim; 0(312)418 – 58 – 01 / 0(312)418 – 58 – 02
Adres: Kocatepe Mah. Selanik Cad. Mehtap Apt. 41/A KIZILAY ANKARA

WhatsApp chat